Blog

„Hotka story” na Portalkobiet.pl

www.portalkobiet.pl

„Hotka Story” autorstwa Hanki Nowak to pikantna i odważna lektura, po przeczytaniu której mogą nawiedzać cię nieprzyzwoite myśli.

O czym jest książka?

O seksie i namiętności. O małżeństwie, które chce poszerzać granice przyjemności otwierając się na nową znajomość i możliwości.

Poznajcie Hankę – spełnioną i szczęśliwą kobietę, która ma wspaniałego męża, z którym mimo długoletniego związku łączy ją gorące uczucie. Takiego żaru namiętności może im pozazdrościć wiele par z wieloletnim stażem.

Nasza bohaterka jest projektantką ogrodów ale okazjonalnie i dla przyjemności pracuje też jako kelnerka bankietowa na okolicznych przyjęciach. Pewnego dnia zjawiając się w pracy poznaje mężczyznę. Młody (bo tak o nim mówi) staje się jej obiektem pożądania i sprawcą niegrzecznych myśli, w których pojawia się chęć na flirt.  Hanka jest kobietą, która wszystko dokładnie analizuje, dlatego zastanawia się, czy taki ‘’mały niewinny flirt’’ nie jest nie fair wobec męża.

Młody jest dla niej niczym zakazany owoc, kusi swą atrakcyjnością i pachnie grzechem…

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że większość kobiet w długoterminowych związkach często skupia się na wyobrażeniach o innych mężczyznach, mniej lub bardziej realnych. Mnie też zdarzyło się to wcześniej, ale nigdy nie niepokoiło.

Po powrocie z pracy kobieta tryskała radością – opowiedziała swojemu mężowi o Młodym obiekcie swoich fantazji, który działa na nią w bardzo erotyczny sposób. Mężczyzna pomimo początkowej zazdrości, zachęcił ją do zapoznania się z Młodym. I mąż i Zocha – przyjaciółka Hanki, popychają kobietę w ramiona chłopaka, który stał się częstym gościem w jej myślach.

Układ

Wraz z mężem zawierają pewien układ, a ona zostaje tzw. ,,Hotką’’ – kobietą która flirtuje przez czatowanie z Młodym. Kokietuje go i uwodzi, piszą sobie różne gorące scenariusze, które działają na nich podniecająco. O wszystkim opowiada swojemu mężowi. Ich znajomość rozwija się z wiadomości na wiadomość, z dnia na dzień, otwierają się przed sobą i pożądają wzajemnie.

Jak potoczy się ta znajomość i czy będzie miała wpływ na małżeństwo Hanki? Na te pytania znajdziesz odpowiedź czytając Hotka Story. Lektura na jeden namiętny wieczór w towarzystwie lampki wina i świec.

O książce mogę powiedzieć, że jest niesamowitą i gorącą historią, która różni się od wszystkich, które przeczytałam do tej pory. Dla niektórych może być nie do przyjęcia – bo jak to możliwe, żeby w związku małżeńskim dochodziło do takich sytuacji, gdzie mąż pozwala na flirt i inne rzeczy?!

Tam pokazane jest, że związek i miłość dla każdego może znaczyć coś innego i nie chodzi o to, żeby robić to co wypada, bo co powiedzą ludzie – tylko przede wszystkim, żeby patrzeć na własne potrzeby i szczęście.

Masz moją aprobatę na wszystko, cokolwiek się wydarzy. Mam tylko jeden warunek. Obiecaj, że jeśli kiedyś zdecydujesz się zrobić krok dalej, jeśli zechcesz pójść z nim do łóżka, to na noc wrócisz do mnie. Śniadania chciałbym mieć na wyłączność.

Dlatego mogę polecić wam tę lekturę, coś nowego, coś odmiennego niż standardowa literatura erotyczna, która jest do siebie podobna – dlatego jeśli jesteś osobą, która lubi otwierać się na nowe rzeczy, Hotka story cię nie zawiedzie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *